Амбасадор Сједињених Америчких Држава посјетила катедрални манастир Епархије будимљанско-никшићке

У уторак 10. септембра 2019.г., Њена Екселенција Амбасадор Сједињених Америчких Држава у Црној Гори гђ. Џуди Рајзинг Рајнке, заједно са особљем амбасаде гђом. Никол Галагер, гђом Драганом Татић и гђом Јеленом Војнић посетила је катедрални манастир Епархије будимљанско-никшићке Ђурђеве Ступове у Беранама.

Амбасадор Сједињених Америчких Држава посјетио катедрални манастир Епархије будимљанско-никшићке

Уважене посјетиоце је дочекало братство манастира Св. Ђорђа, а након упознавања са историјом, културом и значајем овог знаменитог мјеста госте је примио Његово Преосвештенство епископ будимљанско-никшићки г. Јоаникије Мићовић. Овај сусрет је протекао у срдачној атмосфери и у духу узајамног разумјевања.