Директорица никшићког Дома здравља посјетила манастир Острог

Директорица Дома здравља из Никшића, др Вера Булатовић са сарадницима посјетила манастир Острог гдје их је дочекао и срдачно примио игуман манастира архимандрит Сергије. Том приликом Вера Булатовић је у име Дома здравља Никшић уручила оцу Сергију захвалницу из благодарности за очински однос и донације које манастир Острог дарује овој здравственој установи сваке године.

Директорица никшићког Дома здравља посјетила манастир Острог

Текст захвалнице гласи:

“Блажени милостиви јер ће бити помиловани”.

Посебно дирнути и обрадовани Вашим доброчинством, неизмјерно благодаримо Светом Василију и Вама. Онај који је духовни видар, бесребреник, који лијечи и душу и тијело, нека нас заступа пред престолом Оца Небескога и нека се свима нађе на помоћи. Овај нескромни дар манастира Острог, а самим тим и Светога Василија, је у свему велика част за нашу институцију. Јер све што долази од срца и душе уградиће се у друге људе. “Будите дакле милостиви као и Отац ваш што је милостив”. (Лк.6,36.).

Извор: Митрополија црногорско-приморска