Одржани трећи Разговори о вјери у парохијском дому у Никшићу

Ове недеље, 7. априла 2024. године, на празник Благовијести, у препуној сали Парохијског дома, гости свештенства Саборног храма, који и воде ове духовне разговоре, били су: архимандрит Сергије (Рекић), игуман манастира Острога и протојереј Јордан Марков.

Одржани трећи Разговори о вјери у парохијском дому у Никшићу

Архимандрит Сергије је дао уводну ријеч, говорећи о потреби читања Светог писма и великопосној молитви Светог Јефрема Сирина.

Након тога, гости Разговора одговарали су на питања вјерног народа. У лијепој, непосредној атмосфери, отворено је много тема, постављен је велики број питања што је обиљежило треће вече Разговора о вјери.

Разговори о вјери, у организацији Црквене општине Никшић, одржавају се сваке недеље током Великог и Часног Васкршњег поста, у Парохијском дому у Никшићу.

Гост наредне недеље, 14. априла 2024. године, биће отац Рафаило Бољевић, игуман манастира Подмаине.