Издавачка кућа Епархије будимљанско-никшиће „Свевиђе“ представља своја издања на 67. Међународном београдском сајму књига

Са  благословом Његовог Преосвештенства Епископа будимљанско-никшићког Г. Методија епархијска Издавачка кућа „Свевиђе“ и ове године учествује на Међународном београдском сајму књига.

Издавачка кућа Епархије будимљанско-никшиће „Свевиђе“

„Свевиђе“ објављује четири нова издања: Поуке игумана Нектарија (Морозова) у књизи „Дуг љубави“, којима игуман на јасан и приступачан начин нам даје савјете како да будемо хришћани и савременом свијету, а ту су и књиге: „Патријарх Павле“, „Отац Тадеј“, „Писма Валлаамског Старца схиигумана Јована“.

Издања „Свевиђа“, као и издања манастира Подмаине и Издавачке куће „Чувари“ доступна су на штанду Епархије, хала 4. Београдског сајма.

Добро дошли!