Финансијски извјештај "Космет - душа Црне Горе"

Драга браћо и сестре!

Представљамо вам детаљан финансијски извјештај са добротворне вечери за осликавање Цркве Успења Пресвете Богородице у Ораховцу. Свима се захваљујемо на огромном одзиву и још једној успјешној акцији коју смо овога пута реализовали у сарадњи са Општином Беране, Црквеном Општином Беране, Српским националним савјетом, Српским клубом, Организацијом "Поријекло" из САД-а и Фондацијом "Ихтис". Сви заједно, уједињени, за нашу браћу и сестре из Ораховца!

Посебну захвалност дугујемо Владики Илариону, Даници Црногорчевић, Етно групи "Горица” , Дјечијем црквеном хору “Младенци”, гуслару Милуну Томовићу, професорици и новинару Оливери Радић, Центру за културу - Беране као и запошљенима у истом, Марији Ралевић, Иванград студију, Нову Бракочевићу, Народној кухињи “Дивна Вековић” - трошкови превоза комбијем (300€), као и Општини Беране која је сносила трошкове вечере  (368,5€) и трошкове горива учесника (200€), Српском националном савјету за послужење у холу Центра за културу, и многим другима чије име и труд зна Господ и Мајка Божија!

Космет - душа Црне Горе!

ЧОЈСТВО