НАЈАВА: Промоција издања издавачких кућа „Свевиђе” и „Видослов” у Музеју Херцеговине у Требињу

Обавјештавамо вас да ће се у оквиру манифестације Дани светог Василија  Тврдошког и Острошког, у петак, 10. маја, са почетком у 18.30 часова, у Музеју Херцеговине у Требињу, уприличити промоција издања издавачких кућа „Свевиђе” и „Видослов”.

Издавачке куће „Свевиђе” и „Видослов” представиће читаоцима последња књижевна издања братских епархија, Епархије Будимљанско - Никшићке и Захумско - Херцеговачке и Приморске. О књизи „Писма 1947-1955 Шмеман-Флоровски” у издању „Свевиђа” говориће протојереј-ставрофор Слободан Јокић, главни уредник издавача и професор др Раде Кисић, професор Богословског факултета Универзитета у Београду. Штампано у издању „Видослова”, дјело „Прича о хришћанству – историја 2000 година хришћанске вјере” аутора Дејвида Бентли Харта, православног теолога, реномираног писца и универзитетског професора, представиће протојереј ставрофор Дражен Тупањанин, аутор превода и члан уређивачког одбора издавача.

Промоција издања издавачких кућа „Свевиђе” и „Видослов”

Датум догађања

10/05/2024 18:30