У Никшићу ускоро почиње са радом летња школа руског језика

Летња школа за интензивно учење руској језика почеће са радом 31. јула у Никшићу.

Интензивни курс ће трајати три недеље. Захваљујући методици наставе на страном језику, долази до убрзаног развоја језичких вештина, те ће полазници курса за свега 21 дан прећи пут од познавања најједноставнијих речи до слободног владања руским језиком.

Летњу школу организују Епархија будимљанско-никшићка Српске православне цркве, Руска хуманитарна мисија и Руски дом у Београду.

Настава ће бити извођена од 31. јула до 20. августа.

Свечано отварање летње школе и пријављивање полазника биће одржано 31. јула у 10.00 часова, у просторијама робне куће „Никшићанка“ (Његошева 20, Никшић, Црна Гора).

Свечаном отварању присуствоваће амбасадор Русије у Црној Гори Владислав Маслеников.

Летња школа је бесплатна.

У Никшићу ускоро почиње са радом летња школа руског језика