Министар Владимир Лепосавић у посјети Епархији

Данас 22. фебруара 2021. Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки и администратор Митрополије црногорско-приморске г. Јоаникије примио је у епископској резиденцији у Никшићу  Министра правде, људских и мањинских права г. Владимира Лепосавића са сарадницима. Овом приликом г. Лепосавић уручио је Епископу признање за "неуморни рад и честиту и храбру борбу за одбрану светиња и заштиту и афирмацију универзалних права и слобода свих грађана Црне Горе."

Министар Владимир Лепосавићу посјети Епархији

Министар је владики Јоаникију символички уручио и примјерак Службеног листа Црне Горе бр. 8 од 26. јануара 2021. године у којем је објављен Закон о измјенама и допунама Закона о слободи вјероисповијести или увјерења и правном положају вјерских заједница који је изгласала Скуптишна Црне Горе 20. јануара 2021. године.