Острошки полумаратон у недељу

7. Острошки полумаратон 2024, који је уједно и Балканско Првенство у полумаратону, биће одржан у недјељу, 14. априла. Из Атлетског клуба Никшић  обавјештавају да ће због полумаратона поменутог дана бити блокирано више улица у Никшићу, а посебно истичу да је неопходно са Трга Шака Петровића, одакле ће кренути трка, уклонити сва паркирана возила.

У наставку прочитајте које ће улици у недјељу бити блокиране:

-од 10 х биће забрањено кретање возила од Трга Шака Петровића – Вучедолском од Сквера, улица Ивана Милутиновића затим улицом Вука Карадзића до раскрснице код ресторана ”Нутриција”, Улицом Народне омладине до раскрснице са улицом ИВ Црногорске, улицом ИВ Црногорске до уласка у улицу Николе Тесле, улицом Николе Тесле до раскрснице код хотела „Оногошт”, улицом Његошевом до Сквера код Старе поште, Булеваром 13.јула до Царева Моста, затим старим путем за Подгорицу преко Пандурице до раскрснице код Крста, затим путем до манастира Острог (доњег).

-Блокада по шеми стазе у граду до Старе поште би трајала од 20-30 мин, а од сквера код Старе поште до Царева Моста од 30 до 40 мин.  Од Царева моста до раскрснице код Крста блокада би трајала до проласка задњег такмичара и кола хитне помоћи. Од Крста до циља испред Манастира Острог би трајала до проласка кроз циљ последњег такмичара.

Острошки полумаратон у недјељу, биће блокирано више улица у Никшићу

Датум догађања

14/04/2024 - 10:00