Молебан за почетак школске године у Бијелом Пољу

У Храму Светих апостола Петра и Павла у Бијелом Пољу одслужен је молебан за почетак школске године у присуству већег броја дјеце,родитеља и просвјетних радника.

Молебан за почетак школске године у Бијелом Пољу
Дјеци су уручени поклони, свеска и оловка од стране Браства Светога краља Милутина из Бијелог Поља.

У ријечима бесједе јереј Александар Раковић је честитао дјеци почетак школске године а нарочито је истакао дјеци важност читања Светога Писма и слушања ријечи Божије а да се свака врлина стиче из љубави према другоме.

У име  Цркве се захвалио и Браству на лијепом поклону за наше најмлађе који су се потрудили да ураде свеске са сликом цркве Светих апостола Петра и Павла, свако добро и благослов Божји да буде на све, поручио је у бесједи отац Алекасандар Раковић.