ПРОСЛАВЉЕНА СЛАВА ХРАМА ЗАЧЕЋА СВЕТОГ ЈОВАНА КРСТИТЕЉА

У суботу 10. октобра када молитвено спомињемо наше миле и драге покојнике, на Михољске задушнице прослављена је црквена слава цркве Зачећа Св. Јована Крститеља. Поштујући на првом мјесту здравље својих ближњих одслужена је Св. Литургија, учињен помен упокојеним и пререзан славски хљеб и освештано жито. Свештенослужитељ ове Светиње обратио се вјернима словом јеванђелске проповједи.

ПРОСЛАВЉЕНА СЛАВА ХРАМА ЗАЧЕЋА СВЕТОГ ЈОВАНА КРСТИТЕЉА

Испоштовавши мјере да нема јавних окупљања вјерни нијесу саборовали у парохијском дому, али су прикупили значајан прилог. Наведени прилог биће употијебљен у добротворне сврхе,   помоћи ћемо једну од потребитих породица у нашој парохији. Господе Исусе Христе молитвама Пречисте Мајке Своје, Светог Јована Крститеља и Свих Светих помилуј, заштити и спаси душе слугу Твојих сродника наших а и нас не заборави. Амин.