Одржана редовна годишња сједница Епархијског управног одбора и Савјета Епархије будимљанско-никшићке

Чланови Епархијског управног одбора и Савјета Епархије будимљанско-никшићке одржали су у суботу 7. марта 2015, у манастиру Ђурђеви Ступови редовну годишњу сједницу.

Сједници је претходило литургијско сабрање, којем је присуствовао Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије, а служило је бројно свештенство и монаштво Епархије.

Сједницом је предсједавао Његово Преосвештенство Епископ Јоаникије, а у раду су учествовали чланови Савјета и Епархијског управног одбора Епархије будимљанско-никшићке. Током рада је усвојен завршни рачун за 2014. и усвојен буџет за текућу годину. Било је ријечи о питањима која се тичу живота и рада у Епархији. Донијето је и неколико одлука од значаја за даљи рад и живот Епархије будимљанско-никшићке.

Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Господин Јоаникије захвалио је члановима Епархијског Савјета и Управног одбора на одзиву и учешћу у сједници са жељом да и даље наставе са својим радом на добро наше Свете Цркве Православне.