Одржана сједница Епархијског савјета и Епархијског управног одбора

Након Свете Архијерејске Литургије, коју је Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије уз саслужење свештенства и монаштва Епархије будимљанско-никшићке служио у суботу 15. марта 2014. у манастиру Светог апостола и јеванђелисте Луке у Жупи Никшићкој, одржана је редовна сједница Епархијског Савјета и Епархијског управног одбора Епархије будимљанско-никшићке.

Одржана сједница Епархијског савјета и Епархијског управног одбора

Током сједнице, којом је предсједавао Његово Преосвештенство Епископ Јоаникије, усвојен је Завршни рачун за 2013. и буџет за текућу годину. Донијето је, такође, неколико важних одлука везаних за живот и рад Епархије.

Одржана сједница Епархијског савјета и Епархијског управног одбора

Преосвећени Владика будимљанско-никшићки Г. Јоаникије је на крају сједнице захвалио члановима Епархијског Савјета и Епархијског управног одбора на одзиву и указао на смјернице у раду за ову годину.