Преосвећени Епископ Јоаникије обишао радове на изградњи Саборног храма у Беранама

Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије обишао је, у суботу 16. септембра 2017, са делегацијом великих ктитора и добротвора, радове на Саборном храму Светог Симеона Мироточивог у Беранама.

Са Преосвећеним Епископом су били: г.-дин Душко Бојовић, г.-дин Здравко Станковић, г.-дин Вук Шћекић, г.-дин Мијо Петровић, г.-дин Милан Ћатић, г.-дин Вуко Трифуновић, г.-дин Драган Врховац, г.-дин Небојша Станковић и протојереј-ставрофор Драган Ристић, архијерејски намјесник берански.

Сви присутни су задовољни изведеним радовима, а договорена је и динамика наставка радова на Храму.