Епархија
будимљанско-никшићка

Митрополит Методије служио у Жупи Никшићкој

Митрополит Методије служио у Жупи Никшићкој

У сриједу, 3. јуна, у селу Кута у Жупи Никшићкој, Његово Високопреосвештенство Архиепископ и Митрополит будимљанско-никшићки Г. Методије служио је Свету Архијерејску Литургију и обиљежио славу храма освећеном Светом Стефану Пиперском и Жупском.

Саслуживали су свештеници Архијерејског  намјесништва никшићког, уз молитвено присуство вјерног народа.

Након Свете Литургије пререзан је и славски колач у славу Светог Стефана, а присутне је поздравио и честитао празник митрополит Методије.

Празнично заједничарење је настављено уз трпезу љубави.

Related Articles