На Духовски уторак, 2. јуна, на дан када наша Света Црква прославља Светог Стефана Пиперског, Служена је Света Архијерејска Литургија у манастиру Свете Тројице у Брезојевици.
Свету Архијерејску Литургију Служио је Његово Високопреосвештенство Архиепископ и Митрополит будимљанско-никшићки Г. Методије са свештенство и свештеномонаштвом Епархије будимљанско-никшићке уз молитвено присуство вјерног народа.
Честитајући празник, ријечима архипастирске бесједе се обратио митрополит Методије, а након што је пререзан славски колач освећена је и новоподигнута палионица свијећа.
Празнично сабрање је настављено уз трпезу љубави.








