Из живота наших парохија

На празник Зачећа Светог Јована Крститеља, у петак 6. октобра 2017. г. храм Светог Јована на планини Сомини прославио је славу.

div class="imgfull">Из живота наших парохија

Свету Литургију служио је надлежни парох јереј Раденко Копривица уз молитвено учешће вјерних. У наставку Литургије преломљен је славски колач и освећено жито, након кога је у обновљеном Црквено-нароном дому уприличено послужење.

У суботу 7. октобра 2017. г. на Михољске Задушнице служена је Света Литургија са поменом упокојенима у храму Светог Игњатија у Почековићима.

div class="imgfull">Из живота наших парохија

Свету Литургију служио је парох јереј Раденко Копривица уз молитвено учешће вјерних храма Светог Игњатија.

У осамнаесту Недјељу по Педесетници, а прву Недјељу пред празник Покров Пресвете Богородице, 8. октобра 2017.г. храм у селу Подљут прославио је славу.

div class="imgfull">Из живота наших парохија

Свету Литургију служио је јереј Раденко Копривица парох бањанско-рудински са вјернима храма из породица Бијеловић и Радојевић који су том припремили славски колач и жито.