Црквена општина Никшић добила нови Црквени одбор

Недавно је формиран нови Црквени одбор Црквене општине Никшић.

Дужност предсједника, по благослову Његовог Преосвештенства Епископа будимљанско-никшићког Г. Јоаникија, обављаће дипл. економиста г. Ратко Кривокапић, иначе дугогодишњи члан никшићке Црквене општине, на мјесту потпредсједника је др економских наука г. Александар Зејак, док је секретар јереј Миодраг Тодоровић, а благајник ђакон Остоја Кнежевић. Уз старјешину никшићког Саборног храма јеромонаха Јефтимија Шкулетића, чланови новог Црквеног одбора су и Драган Бојовић, Зоран Павићевић, Милорад Аџић и Миле Цицмил.

На конститутивној сједници, која је одржана у петак, 25. марта формирана је економска комисија, која ће се бавити пословањем Црквене општине, а било је и ријечи о организовању традиционалне манифестације „Дани Светог Василија Острошког“, која се током маја одржава у Никшићу.

Црквена општина Никшић добила нови Црквени одбор