Нова постављења у Епархији будимљанско-никшићкој

Одлуком и благословом Његовог Преосвештенства Епископа будимљанско-никшићког Г. Јоаникија, у уторак 28. јуна, на Видовдан обављена је примопредаја управе манастира Пива између досадашњег настојатеља протосинђела Никифора Миловића и новопостављеног настојатеља јеромонаха Јефтимија Шкулетића.

Нова постављења у Епархији будимљанско-никшићкој

Протосинђел Никифор Миловић је у манастиру Пива провео непуних седам година, а сада је на положају секратара Епархијског Управног одбора Епархије будимљанско-никшићке. Јеромонах Јефтимије Шкулетић је до сада обављао дужност настојатеља манастира Косијерево и старјешине Саборне цркве Светог Василија Острошког у Никшићу.

Нова постављења у Епархији будимљанско-никшићкој

Одлуком и благословом Његовог Преосвештенства Епископа будимљанско-никшићког Г. Јоаникија за новог старјешину Саборног храма Светог Василија Острошког у Никшићу постављен је јереј Миодраг Тодоровић, а економ Црквене општине Никшић је јереј Василије Брборић.