Најава

Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије служиће на Теодорову суботу 3. марта, са почетком у 9 часова, Свету Архијерејску Литургију у катедралном манастиру Ђурђеви Ступови.

Најава

Поводом Недјеље православља и празника Светих икона, Његово Преосвештенство Епископ Јоаникије служиће у недјељу 4. марта у 9 часова, Свету Архијерејску Литургију у манастиру Ђурђеви Ступови. Након Литургије, a поводом великог празника наше Свете Цркве, обавиће се Литија око манастира са ношењем светих икона, молебан и читање Синодика православља.

Црквена општина беранска вас позива на циклус предавања “Вјечна свјетлост Јеванђеља“.

Прво предавање, у недјељу 4. марта, одржаће Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије.

Тржни центар “Нама“, велика сала, почетак у 18 часова.
Добро дошли!