Литургија Пређеосвећених Дарова и Јелеосвећење у Страшевини

У сриједу, 14. марта, на празник Свете Преподобномученице Јевдокије ,Свету тајну јелеосвећења и Литургију Пређеосвећених Дарова у храму Светог Јована Крститеља у Страшевини служили су: умировљени парох улцињски протојереј-ставрофор Радојица Божовић, протојереј-ставрофор Драган Крушић парох горњепољски, протојереј Петар Крговић парох граховски, протојереј Велимир Јововић парох кличевско-страшевински, протојереј Миливоје Јововић парох жабљачки, јереј Драженко Ристић парох шавнички, јереј Остоја Кнежевић парох прве никшићке парохије.

Литургија Пређеосвећених Дарова и Јелеосвећење у Страшевини

На јелеосвећењу и Светој Литургији појао је јереј Никола Зечевић парох драговолучки.

Овим службама присуствовали су братија манастира Косијерево, сестринство Жупског манастира и вјерници кличевско-страшевинске парохије и других крајева.