Хуманитарни концерт за цркву у Сутивану код Бијелог Поља

У организацији Гусларског друштва „Петар Перуновић“ из Бијелог Поља, 13. јануара 2019, у Парохијском дому у Сутивану, одржан је хуманитарни концерт за радове на цркви Светог Јована Крститеља у овом мјесту.

Хуманитарни концерт за цркву у Сутивану код Бијелог Поља

У програму, ове веома посјећене вечери, учествовали су гуслари: Мијат Недовић, Велимир Рмандић, Радојица Бугарин, Радован Радовић, Радивоје Фемић, Вукосав Шћекић, Небојша Дангубић и Влатко Вуковић, који је и предсједник Друштва „Петар Перуновић“.

Приход сакупљен овом приликом намијењен је за цркву Светог Јована Крститеља у Сутивану, гдје ће, на празник Светог Јована Крститеља, 20. јануара 2019, Свету Архијерејску Литургију служити Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије, а потом и освештати Парохијски дом при овом Храму.