Епископ Јоаникије на Божић служио Литургију у Ђурђевим Ступовима

У свим храмовима Епархије будимљанско-никшићке, поноћним и јутарњим богослужењима, литургијски је прослављен празник Рождества Господа Исуса Христа.

Епископ Јоаникије на Божић служио Литургију у Ђурђевим Ступовима

Литургију, у катедралном манастиру Епархије, Ђурђевим Ступовима, у понедјељак 7. јануара 2019, служио је Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије, уз саслужење свештенства и монаштва и молитвено учешће многобројног вјерног народа.
Пред свето причешће прочитана је Божићна посланица Његове Светости Патријарха српског Г. Иринеја и архијереја Српске Православне Цркве.

Светим Тајнама Тијела и Крви Христове приступили су бројни вјерници, који су се постом и молитвом припремали да дочекају велики празник Рођења Богомладенца Христа.