Распоред богослужења Епископа Јоаникија за Божићне празнике

Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије служиће 6. јануара, на Бадњи дан, Свету Архијерејску Литургију у Саборном храму Светог Василија Острошког у Никшићу, са почетком у 9 часова.

Распоред богослужења Епископа Јоаникија за Божићне празнике

На Бањи дан Владика ће благосиљати бадњаке пред Саборном црквом Рођења Христовог у Мојковцу у 16 часова, пред Саборним храмом Светих апостола Петра и Павла у Бијелом Пољу у 17,30 часова и пред манастиром Ђурђеви Ступови код Берана у 20 часова.

На Божић, 7. јануара Епископ Јоаникије служиће са свештенством, у поноћ, Свету Архијерејску Литургију у манастиру Ђурђеви Ступови.

На Сабор Пресвете Богородице, 8. јануара Свету Литургију Владика ће служити у Саборном храму Рождества Христовог у Мојковцу, са почетком у 9 часова. У наставку свете службе Божје Његово Преосвештенство Епископ Јоаникије ће служити парастос учесницима Мојковачке битке.

На Празник Светог архиђакона Стефана, 9. јануара, Преосвећени владика Јоаникије служиће Свету Литургију у манастиру Шудиково, са почетком у 9 часова.