Сједница Епархијског савјета и Епархијског управног одбора

У суботу, 19. марта 2011. године, након одслужене Свете архијерејске литургије у манастиру Ђурђеви Ступови у Беранама одржана је редовна сједница Епархијског Савјета и Епархијског управног одбора Епархије будимљанско-никшићке.

На сједници на којој је предсједавао Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије усвојен је Завршни рачун за 2010. и буџет за текућу годину. Такође, донијето је више важних одлука везаних за живот и рад Епархије.

На мјесто недавно преминулог потпредсједника Епархијског управног одбора г. Коста Нинковића, изабран је г. Блажо Паповић.

На крају сједнице Његово преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије се захвалио свим члановима Епархијског Савјета и Епархијског управног одбора на одзиву и указао на смјернице у раду за текућу 2011. годину.

Сједница Епархијског савјета и Епархијског управног одбора