Најава: Епископ Јоаникије служиће опијело породици Шутаковић

Његово Прееосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије служиће у уторак 10. септембра 2019, у 13 часова, у манастиру Ђурђеви Ступови, опијело породици Шутаковић из Ђаковице, која је од албанских терориста киднапована, а потом и убијена 1999. године.

У јуну прошле године, у масовној гробници на периферији Ђаковице, пронађени су посмртни остаци породице Шутаковић. Шутаковић Недељко (1936), његова супруга Даринка, рођена Јеврић (1941) и њихова дјеца Александар (17), Ђорђе (16) и Радоман (13) киднаповани су, у јуну 1999. у свом стану, гдје су се били склонили од албанских терориста.
Коначна ДНК идентификација спроведена је у марту 2019. године, којом је потврђен идентитет ових невиних жртава.
Упокој Господе, слуге Своје и подари им вјечан помен и Царство Небеско.

Најава за опијело породици Шутаковић у Ђурђевим Ступовима