Најава: Рођење Пресвете Богородице – слава манастира Косијерево

На празник Рођења Пресвете Богородице, у суботу 21. септембра 2019, у манастиру Косијерево биће прослављена манастирска слава.

Свету Архијерејску Литургију, са почетком у 9 часова, служиће Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки Г. Јоаникије уз саслужење свештенства са којима и гостујући свештенослужитељи из манастира Калугара у Епархији карансебешкој Румунске православне цркве, са којим је Косијерево побратим.

Након свете службе Божје, биће преломљењен славски колач који ће, поводом храмовне славе, принијети овогодишњи домаћини братство Антовића.

Сабрање ће се наставити за трпезом братске љубави са које ће се свечаном празничном бесједом обратити проф. др Миодраг Чизмовић, а потом ће бити одржан пригодан културно-умјетнички програм.

Најава: Рођење Пресвете Богородице – слава манастира Косијерево