Братско сабрање у манастиру Косијерево

У сриједу, 7. марта, у манастиру Косијерево служена је Света Литургија пређеосвећених Дарова.

Литургију су служили парох улцињски у мировини протојереј-ставрофор Радојица Божовић (митрополија Црногорско-приморска) архимандрит Исаија ( Крговић) игуман манастир Бијела, протојереј Петар Крговић парох граховски, протојереј Миливоје Јововић парох жабљачки и домаћин сабрања игуман манастира Косијерево Арсеније (Самарџић). На Светој Литургији за десном пјевницом појале су монахиње манастира светог Луке из никшићке Жупе а за лијевом пјевницом свештенство Саборног храма Светог Василија Острошког из Никшића. Светој Литургији молитвено су присуствовали вјерници из Бањана, Рудина, Никшића и Билеће и других крајева.

Братско сабрање у манастиру Косијерево

Након Свете Литургије одржано је братско сабрање свештенства и монаштва Архијерејског намјесништва никшићког.