Предавање протојереја-ставрофора Ненада Тупеше у Никшићу

У организацији Црквене општине Никшић, у недјељу 25. фебруара 2018, предавање на тему „Улога поста у светотајинском животу Цркве“, у Парохијском дому у Никшићу, одржао је протојереј-ставрофор Ненад Тупеша, професор литургике на ПБФ у Фочи.

Предавање протојереја-ставрофора Ненада Тупеше у Никшићу

У име Црквене општине Никшић, сабране је поздравио јереј Остоја Кнежевић, старјешина Саборне цркве Светог Василија Острошког, пожеливши добродошлицу протојереју-ставрофору Дарку Ђогу, декану ПБФ у Фочи и протојереју-ставрофору Ненаду Тупеши који су се са љубављу одазвао позиву никшићке Црквене општине да вјерном народу Никшића упути душекорисна размишљања на почетку Великог и Часног Васкршњег поста.

По одржаном предавању, публика је, инспирисана, надахнутом пастирском ријечју о. Ненада, поставила више питања на назначану тему „Улога поста у светотајинском животу Цркве“.