Обновимо конак манастира Доњи Брчели

Митрополија црногорско-приморска и Манастир Светог Николе у Доњим Брчелима – Црмници позивају све људе добре воље да помогну обнову конака ове светиње, који је у суботу вече, 16. децембра, страдао у пожару.

“Даће Бог да обновимо конак. Кад дођу искушења, то је од Бога, да провјери нашу вјеру и наше заједништво и међусобну љубав. Господ је попустио искушење, а ми на то треба да одговоримо тако што ћемо прискочити у помоћ”, поручио је, 17. децембра у Саборном храму Христовог Васкрсења у Подгорици, Његово високопреосвештенство Митрополит црногорско-приморски г. Јоаникије, позивајући вјерни народ да помогне обнову манастирског конака.

Средства за обнову манастирског конака у Доњим Брчелима сви заинтересовани могу да уплате путем рачуна:

Жиро рачун: 530-389639-43 НЛБ

Сврха плаћања: Донација